Return Home    Who's in which division  Summer 2015
  Individual Divisions 1 to 22  followed by Teams 1 to 5

    DIVISION  1 
 A.Meyers        (EG)
 Ms.H.Doyle      (WG)
 M.Brain         (EG)
 A.Morley        (HV)
 Mrs.A.Travis    (BY)
 G.Ratcliff      (GI)
 M.Man           (MH)
 A.Chapman       (JO)
 R.Pullen        (SC)
 Mrs.M.J-Cooke   (BH)
    DIVISION  2
 J.Randal        (TB)
 E.R.Welford     (CH)
 S.Bouchard      (JO)
 P.Jones         (BH)
 K.Murray        (BH)
 B.Barnes        (CH)
 M.Watkins       (TF)
 K.Woodley       (BF)
 Mrs.A.Leech     (WP)
 G.Meadows       (WG)
    DIVISION  3
 B.George        (GH)
 A.Sutton        (BX)
 R.Butcher       (SB)
 A.D.Benseman    (CH)
 M.Lowe          (WG)
 D.Swain         (BE)
 T.Coleman       (WP)
 R.Hilbourne     (TF)
 Ms.Y.Hoile      (BY)
 Miss.L.Hanna    (HV) 
    DIVISION  4
 J.Kirkham       (HD)
 B.Chowdhary     (BE)
 S.Pearson       (WP)
 S.Fogg          (BF)
 M.Mason         (GH)
 J.Henderson     (HV)
 G.Abbotts       (BI)
 C.P.Gordon      (BH)
 B.Beagle        (SN)
 S.Smith         (BH)
    DIVISION  5
 R.Relf          (WP)
 P.Laurens       (JO)
 P.Saunders      (GG)
 M.Elliot        (BF)
 C.Hunter        (DH)
 V.Nilsen        (CH)
 T.Widdowson     (TB)
 P.Parsons       (SV)
 D.Cleeve        (HV)
 J.Cockerill     (HP)
    DIVISION  6
 N.Shears        (BH)
 K.Adair         (FS)
 C.Northrop      (BY)
 N.Pearce        (DH)
 Mrs.S.Haskett   (GG)
 M.Mercer        (AD)
 J.Humphray      (TP)
 G.Covington     (SN)
 C.Wells         (WP)
 Miss.T.Wellman  (HP)
    DIVISION  7
 R.Bouchard      (JO)
 M.Crippen       (WP)
 V.Thompson      (BH)
 R.Sheead        (BE)
 P.Meadows       (WG)
 H.S-Hawes       (HP)
 R.Beard         (BF)
 J.Alexander     (HV)
 D.Meek          (AS)
 C.Mills         (DH)
   DIVISION  8
 G.C.Pope        (HP)
 N.Umpleby       (FS)
 C.Phillips      (MH)
 A.Perry         (HV)
 W.Wojnowski     (WP)
 R.Mead          (HB)
 R.Fountaine     (JO)
 Mrs.T Fuller    (GH)
 L.Vater         (TB)
 A.Downer        (BH)
    DIVISION  9
 B.Page          (WP)
 P.Vigar         (BH)
 D.Cobb          (WP)
 J.Wilshaw       (CT)
 J.Robinson      (FS)
 J.Bouchard      (JO)
 I.Pettitt       (CH)
 D.Kirk          (TP)
 R.Philips       (HP)
 I.Payne         (EG)
    DIVISION  10
 D.Coomes        (BF)
 B.Taylor        (AD)
 T.Sealey        (BH)
 S.Edwards       (MH)
 Miss.V.Thomas   (LL)
 M.Adams         (BX)
 A.Boothroyd     (DH)
 V.Gallo         (GH)
 F.Slevin        (HV)
 M.W.Brown       (CH) 
    DIVISION  11
 F.J.Haskett     (GG)
 N.le Masurier   (JO)
 K.Solomons      (HD)
 J.Fuller        (CD)
 D.Morris        (MH)
 D.Alexander     (BH)
 A.Cole          (SN)
 K.Armstrong     (JO)
 S.Bushell       (AD)
 R.Parry         (BH)
    DIVISION  12
 R.August        (SC)
 Mrs.C.Fogg      (BF)
 Miss.H.Stokes   (FT)
 W.Fenneley      (WP)
 S.Falle         (JO)
 Mrs.P.Gray      (ST)
 G.Eagling       (HD)
 C.Matthew       (SB)
 Mrs.A.Elliot    (BF)
 C.Potter        (TF)
    DIVISION  13
 D.Reynolds      (SN)
 P.Battershill   (GH)
 E.Stevens       (LL)
 P.Faber         (BO)
 Mrs.J.Grassam   (DH)
 W.Biggs         (BH)
 D.Penwarden     (HV)
 C.Magson        (BY)
 J.Boydens       (JO)
 ms.S.Payne      (FS)
    DIVISION  14
 Ms.L.Prior      (BY)
 Mrs.E.Carter    (GH)
 C.R.Gordon      (BH)
 A.Clark-Smith   (GV)
 P.Lerwill       (BH)
 M.Scarman       (SC)
 J.Cresswell     (DH)
 A.Toler         (GH)
 A.Ramsey        (ST)
 D.Sarrazin      (MH)
    DIVISION  15
 R.French        (BF)
 W.Rees          (LW)
 Mrs.J.Simcock   (CT)
 G.A.Bray        (ST)
 N.Butler        (GH)
 A.Whitehead     (BH)
 J.Buckley       (BH)
 B.Milton        (BX)
 J.Perry         (WP)
 D.Johnstone     (MH)
    DIVISION  16
 B.Harvey        (BF)
 S.Sainsbury     (BO)
 M.Bicknell      (MH)
 F.Dukes         (CT)
 A.Hill          (WP)
 Ms.C.Owen       (WP)
 S.Davies        (BX)
 G.Cockerill     (HP)
 T.Harris        (SM)
 K.Raby          (HB)	
    DIVISION  17
 Mrs.J.Bailey    (BH)
 Miss.McClintock (HV)
 A.Bradbury      (BI)
 M.Pomeroy       (BY)
 P.Toms          (GH)
 N.Gorshkov      (BO)
 A.Pickering     (BH)
 N.Trowell       (MS)
 N.Maggs         (CP)
 C.Pemberton     (WP)
    DIVISION  18
 A.Grace         (WP)
 E.Young         (LW)
 K.Travis        (BY)
 I.Wright        (HV)
 B.Timms         (WP)
 J.Sampson       (BF)
 D.Fear          (SM)
 B.Stannard      (SN)
 P.Rose          (BO)
 K.Ealey         (WP)
    DIVISION  19
 Mrs.S.Meek      (AS)
 B.Corfield      (SN)
 S.Kennedy       (GH)
 A.Chak          (WP)
 T.Greaves       (GH)
 S.Chamberlain   (SN)
 S.Humphreys     (GH)
 P.Williams      (MS)
 Miss.M.Popham   (HP)
 A.Berry         (SC)
    DIVISION  20
 N.Thayer        (SM)
 Ms.G.Geake      (FS)
 B.Watts         (MS)
 A.Scrimshaw     (HP)
 B.Cocking       (BI)
 S.Ahmad         (SN)
 R.A.Smith       (ST)
 S.Powel         (CP)
 Ms.J.Song       (HP)
 B.Fear          (SM)
    DIVISION  21
 T.Smith         (CD)
 N.Daly          (BH)
 A.Cowley        (CP)
 W.Shaw          (CD)
 R.Missenden     (HB)
 D.Roberts       (SM)
 C.Elmes         (CD)
 A.Bromell       (BY)
 H.Isaac         (SB)
 Mrs.S.Rees      (LW)
    DIVISION  22
  G.Berry         (SM)
 F.Andrews       (BE)
 J.Moore         (CD)
 B.Evans         (CD)
 C.Pugh          (GH)
 J.Charles       (LL)
 Mrs.B.Ealey     (WP)
 A.Davies(jnr)   (LW)
 B.Lawson        (LW)
 Bogey             .
   
       
Teams
    DIVISION  1
 Wigan I.D.
 Bookham A
 East Grinstead
 Chobham A
 Jersey A
 Havant A
 Bideford A
 Wimbledon Pk.A
 Budleigh Farm
 Tetbury
    DIVISION  2
 Bedford A
 Wimbledon Pk.B
 Bookham B
 Torfaen
 Down Hatherely A
 Ham & Petersham A
 Jersey B
 Havant B
 Hendon
 St.Nick's A
    DIVISION  3
 GOGS(Newmarket)
 Bookham C
 Chobham B
 Addiscombe
 Swalecliffe
 Gally Hill A
 Box R.C.
 Jersey C
 Ham & Petersham B
 Bookham D
    DIVISION  4
 Gally Hill B
 Down Hatherely B
 Bookham E
 Havant C
 Chipperfield T
 Wimbledon Pk.C
 Bideford B
 Bookham F
 Steeple
 Hollybush
    DIVISION  5
 Gally Hill C
 Shepton Mallet A
 Wimbledon Pk.D
 Croydon A
 St.Nick's B
 Maidstone HG
 Chippenham
 Ham & Petersham C
 Shepton Mallet B
 Croydon B